Privacy PolicyPrivacy policy    -  Gizlilik Sözlesmesi

www.expower.net’de size en üst düzeyde müsteri hizmeti sunulmasi amaç edinilmistir. Sizin özelinize deger veriyor ve bunun önemli bir konu oldugunu kabul ediyoruz. Web sitemizi ziyaret ettiginizde sizden alinan ve kisisel kimliginizi açiklayabilecek bilgileri gereken sekilde kullanmaya ve bu bilgileri korumaya özen göstermekteyiz. Bu amaçla topladigimiz kisisel bilgilerle ilgili uygulamalarimizi açiklamak için bu 'Internette Gizlilik Politikasini' (Politika) gelistirdik. Kisisel bilgilerinizi göndermeden önce lütfen bu Politikayi okuyunuz.

I. Müsterilerimizle olan iletisimlerimizde sizden adiniz ve iletisim bilgileriniz, dogum tarihiniz, isletmenizin adi, unvaniniz ve is adresiniz, kredi kartinizin arkasindaki 3 haneli sifre dahil olmak üzere kredi karti detaylariniz ve siparis ile ilgili detayli bilgiler alinabilmektedir.

II. Size satis hizmeti verebilmek için kisisel bilgilerinizi Paypal, ortaklari veya hizmet saglayicilari ile paylasabilmekteyiz. Bu sürecin her asamasinda bilgilerinizin dikkatle ve güvenle islenmesini garanti etmekteyiz.

III. Sitemizde üçüncü sahislarin web sitelerine baglanti saglayan linkler yer alabilir. Lütfen, verilerin ve bilgilerin üçüncü sahislar tarafindan toplanmasi, kullanimi, korunmasi, paylasilmasi veya açiklanmasindan sorumlu olmadigimizi not ediniz. Üçüncü sahislarin web sitelerinde bilgilerinizi verdiginiz taktirde, o sitelerin gizlilik politikalari geçerli olacaktir. Kisisel bilgilerinizi vermeden önce lütfen bu web sitelerinin gizlilik politikalarini okuyunuz.

IV. www.expower.net:

I) kisisel bilgilere yetkisi olmayan kisilerin erismesini engellemek ve

II) kisisel bilgileri ilgili yasalarla tutarli olacak sekilde dogru ve güncel durumda tutmak için gerekli önlemleri alacaktir. Ayrica bagli kuruluslarimizin ve hizmet saglayicilarimizin sizinle ilgili kisisel bilgilerin gizliligini korumak için makul ölçülerde gerekli çabayi göstermelerini saglamaya çalismaktayiz. Ancak, internet üzerindeki hiçbir güvenlik sistemi veya veri iletim sisteminin tam bir güvenlik saglamasi garanti edilemez.Gizliliginizin korunmasi için bize e-posta yoluyla kredi karti numarasi veya önemli kisisel bilgilerinizi (irksal ve etnik kökeniniz, siyasi görüsleriniz, dininiz veya inançlariniz, sagliginiz, adli geçmisinizle ilgili bilgiler gibi) göndermeyiniz.

V. Web sitemizde çocuklarin satin alabilecegi ürünler satilmamaktadir. Yasiniz 18’den küçükse, web sitemizi yalnizca bir veliniz ya da vasiniz kanaliyla kullanabilirsiniz.

VI. Bize iletisim bilgilerinizi verdiyseniz size hizmetlerimiz hakkinda bilgi verebilir, sizi etkinliklere davet edebilir ya da otel rezervasyonunuzdaki olasi degisiklikler hakkinda sizi e-posta, telefon, faks veya posta yoluyla bilgilendirebiliriz. Size pazarlamayla ilgili materyaller gönderilmesini istemiyorsaniz lütfen support@expower.net adresine e-posta gönderiniz.

VII. Zaman zaman bu Politikada degisiklikler yapilabilir. Herhangi bir degisiklik yapildigi taktirde, güncellenen Politikanin en son versiyonu web sitemizde yayinlanacaktir.

VIII. Bu Politikayla ilgili sorulariniz varsa, lütfen support@expower.net adresine e-posta gönderiniz.