NASIL ÇALIŞIR

4 ADIM DA ÇAPRAZ PROMOSYON

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
On Air
2009
2010

Galeri Dizayn

Bu sayfa da Çapraz Promosyon Galerinizin oluşturulduğunu göreceksiniz, sayfanın solundaki seçeneklerden galerinizi zevkinize ve göre dizayn edebilirsiniz.Renk,büyüklük,çerçeve boyutu vb özellikleri buradan zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

2011
2012

HTML Kod Aktif Edilmesi

Kopyalamış olduğunuz HTML Kod'u satışta olan ürün sayfalarınıza HTML KOD-KAYNAK GİRİŞ kısmından yapıştırın,hazırladığınız galeri görünmeye başlayacaktır.

Çapraz promosyon galeri kodunu,sınırsız sayıdaki ürün sayfalarınıza ekleyip kullanabilirsiniz. İsterseniz her bir ürün grubu ya da kategori için farklı varyasyonlarda çapraz promosyon galerileri oluşturun,isterseniz öne çıkarmak ürünler için oluşturduğunuz bir çapraz promosyon galerisini yüzlerce ürün sayfanızda yayınlayın

2013

Online Satış Elemanınız İş Başında

Çapraz Promosyon galeriniz, ürünlerinizi ziyaret eden müşterileriniz tarafından görülmeye başladığı anda her galeri ve ürüne ait görülme ve tıklanma bilgisini Galerilerim > İstatistik kısmından görebilirsiniz.

Herhangi bir ürününüzü ziyaret eden müşteriniz aynı sayfa içerisindeki promosyonlu ürünlerinizi de ziyaret etmeye başlayacaktır.

Yayında olan çapraz promosyon galerinizde düzenleme veya değişiklik yaptığınızda her sayfa da tekrar kod değiştirmenize gerek kalmaksızın,bütün sayfalarda değişiklik aynı anda uyugulanacaktır.

Çapraz Promosyon Galeri Kullanım ve Düzenleme

Çapraz Promosyon galerinizi daha hızlı oluşturmak ve daha verimli kullanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun.

icon

Düzenle

Oluşturduğunuz bir galeri de düzenleme yapabilir,daha fazla ürün ekleyip çıkarabilir,ürüne ait fiyat,açıklama ve resimleri değiştirebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
icon

Benzerini Oluştur

Daha önceden oluşturduğunuz bir galeriye benzer galeriler oluşturmanız için kullanabilirsiniz,daha az zaman ve daha hızlı.

Daha Fazla Bilgi
icon

İstatistik

Ürün sayfalarınızda yayında olan promosyon galerilerinizdeki ürünlere ait görüntülenme ve tıklanma bilgilerini gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlar.

Daha Fazla Bilgi
icon

Animasyon Galeri

Kendi web sitenizde oluşturacağınız galeriler için hareketli ve animasyonlu çapraz promosyonlar üretmenizi sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Expower.net Online Satıcıların Yeni Yardımcısı, Daha çok görüntülenme,Daha çok müşteri, Daha çok satış,Mutlu Satıcı ,Online Satış Elemanınız, İşe Başlamaya Hazır...

Bir Galeri,Onlarca Ürün,Yüzlerce Müşteri...
Gittigidiyor.com, Sahibinden.com, Sanalpazar.com satıcıları ve
Kendi websitesi üzerinden ürünlerini online pazarlayanlar
Her bir ürün sayfasında,Expower.net Çapraz promosyon galerisini kullanarak diğer ürünlerinizi de sergileyin
Satışlarınızı arttırırken, mükemmel grafik dizaynı ile de sayfalarınıza canlılık kazandırın

Kullanabileceğiniz Online Satış Siteleri

Satışlarınızı arttıran, pazarlama ve müşteri hizmetleri faaliyetlerinizden tam verim almanızı sağlayan Online Satış Elemanınızı işe almak ister misiniz ?