Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olurum ?

Üyelik için yapmanız gereken sadece üyelik formunu doldurup mailinize gelen kodu aktif etmek. Expower.net'e üye olurken alışveriş sitelerinde kullandığınız satıcı bilgilerini sormuyoruz.

Siteniz Güvenli mi ?

Expower.net 256 bit SSL Güvenlik Sertifikası ile Rapid şirketi tarafından korunmaktadır.

Daha fazla bilgi için sitemizde adres çubuğundaki yeşil renkli sertifika bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yaparım ?

Expower.net kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini talep etmez, ödemenizi dünyanın önde gelen en büyük finans kurumlarından Paypal ödeme sistemini kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca dileyen müşterilerimiz Gittigidiyor üzerinden ya da banka hesap numaralarımıza ödeme yapabilir.

Kredili kullanım ile Aylık üyeliğin farkı nedir ?

Expower.net online satıcıların kurumsal büyüklük ve yapılarına göre satıcılara farklı tarife imkanları vermektedir.

Online işyerinizin büyüklüğüne ve satışta olan ürün sayınıza göre tarifenizi seçebilirsiniz.

Daha az ürün satışı olan küçük işletmeci satıcılarımız aylık kullanılarımız aylık üyelik ücreti ödemeden istedikleri oranda çapraz promosyon galerisini satın alarak yayınlayabilirler.

Orta ve büyük işletmeler için aylık üyelik ile sınırsız çapraz promosyon galerisi üretebilme ve farklı online satış sitelerinde kullanabilme özelliği mevcuttur.

Üyeler Hangi Servislerden yararlanıyor ?

Bütün üyelerimiz her çapraz promoson galerisi için 50 ürün girişi yapabilme,durgun ve hareketli çapraz promosyon galerisi oluşturabilme, sınırsız renk seçimi özelliklerine sahiptir.

Aycıca Aylık üyelik sahibi kullanıcılarımız Track&Trace sistemini kullanarak yayında olan çapraz promosyonlarının analiz,gerçek zamanlı görülme ve tıklanma bilgilerini görebilirler.

İnternette ürün satıyorum ancak HTML bilgim yok,yinede sistemi kullanabilirmiyim ?

Evet. Expower.net tamamen internet sayfa tasarımı ve HTML bilmeyen satıcıları da düşünerek tasarlanmıştır. Dizayn etmek ve çalıştırmak için sizi yönlendirir ve kısa sürede mükemmel dizayn edilmiş ürün sayfaları hazırlamanızı sağlar.

Tek bir üyelik ile farklı e sitelerde çapraz promosyon uygulayabilirmiyim ?

Evet. Expower.net üye satıcıları aynı üyelik ile, HTML kod girişini destekleyen bütün alışveriş sitelerinde ve kendi web sitelerinde çapraz promosyon galerileri oluşturabilirler.

Aynı sayfa içinde hem hareketli hem de durgun çapraz promosyon galerisi oluşturabilirmiyim ?

Evet. Aynı sayfa içinde hem hareketli hem de durgun çapraz promosyon galerisi oluşturabilir ayrıca farklı kategorilerde oluşturabilirsiniz. ?

Örneğin sayfanın üst kısmında satışta olan ürün kategorilerinizi gösterirken sayfanın altında diğer ürünlerimiz başlığı ile öne çıkarıp önerdiğiniz ürünlerinizi gösterebilirsiniz.

Üye olduktan sonra vazgeçebilirmiyim ?

Evet. Expower.net üye satıcıları aldıkları hizmetten memnuniyetsizlik duymaları durumunda üyelik tarihinden itibaren 10 gün boyunca üyeliklerini iptal edip ödedikleri ücretleri kesintisiz geri alabilirler.

Çapraz Promosyonun bana avantajları nelerdir ?

Çapraz Promosyon uygulayan satıcılarımızın satışlarında ve ziyaretçi sayılarında belirgin şekilde artış görülür. Google da ve alışveriş sitelerinde ki ratingleri ve verimleri artacağı içinde listeledikleri ürünler üst sayfalarda yayınlanmaya başlar.

Çapraz Promosyon uygulaması sadece Türkiye'ye mi özgü ?

Çapraz Promosyon tamamen bilimsel bir sistemdir, ingilizce ismi cross selling olan bu sistem Ebay, Amazon dahil dünyadaki bilinen bütün alışveriş siteleri ve büyük şirketler tarafından uygulanmaktadır.

Daha verimli ürün sayfalarının tasarlanabilmesi ve sayfalarınızda diğer ürünlerinizi de önerebilmeniz için Türkiye'de ilk kez Expower.net tarafından kullanıcıların ve satıcıların hizmetine sunulmuştur.

Hangi sitelerde kullanabilirim ?

Çapraz promosyon uygulamasını gittigidiyor.com, sanalpazar.com, sahibinden.com, n11.com, ebay.com, aliexpress.com, amazon.com sitelerindeki satışlarınızda ve kendi sitelerinizdeki satışlarınızda kullanabilirsiniz.

Daha fazla sorunuz mu var? :

Müşteri Hizmetlerimiz sorularınızı bekliyor

Müşteri Hizmetleri

Aklınızda kalan diğer sorular için lütfen müşteri hizmetlerine mesaj gönderin. En kısa zamanda cevaplanacaktır.

Bize Ulaşın

Bizimle Çalışın !

Sisteme dair görüş ve öneri ve isteklerinizi bize gönderin. Ayrıca yazılım, grafik ve SEO alanlarında paylaşımlarda bulunmak ve işbirliği yapmak için sizi bekliyoruz.

Mesaj Gönder