Expower.net Çapraz Promosyon Sistemi

Çapraz Promosyon (Cross Selling) dünyanın en yaygın satış pazarlama aracı olarak bilinen ve kullanılan sistemidir.

Kısaca önerme sistemi diyebileceğimiz bu sistem de amaç müşterilerinize bir üründen fazlasını gösterip tanıtmak ve satmak hedeflenir.

Düşük maliyetli ve verimli olmasından dolayı gerek dünya ’da gerek se Türkiye ’de en küçük şirketlerden en büyük şirketlere kadar kullanılır.

Aklınıza gelebilecek her şirket bir şekilde Çapraz promosyon uygulamasını satış pazarlama bölümünde kullanıyor, özellikle internet yaygınlaşmasından sonra Çapraz Promosyon sistemi önemini yükselterek korumuştur.

Haber siteleri, teknoloji siteleri, alışveriş siteleri kısacası her sektörden kullanılmaktadır.

Youtube, Google, Facebook gibi devler ve Ebay, Alibaba, Amazon ayrıca ülkemizde Gittigidiyor.com,Sahibinden.com,Sanalpazar.com gibi alışveriş siteleri, bilinen bütün haber siteleri de Çapraz Promosyon sisteminden faydalanmakta ve kullanıcılarına bir ürünün ya da hizmetin yanında diğer hizmetlerini de tanıtmaktadırlar.

Sizde Eğer online satış sitelerinde ürünlerinizi pazarlıyorsanız Çapraz Promosyon sisteminden faydalanarak alıcılarınıza her bir ürün sayfanızda diğer ürünleri gösterip tanıtarak daha fazla müşteri ve satış elde edebilirsiniz.

Hali hazırda alışveriş siteleri satıcılar için maximum 4 ürüne kadar çapraz promosyon imkanı verirken, Expower.net Çapraz Promosyon uygulaması ile aynı sayfa da 50 ye yakın ürün için Çapraz Promosyon uygulayabilirsiniz ayrıca aynı sayfa içinde diğer kategorilerini ze müşterilerinize gösterebilirsiniz.

Bütün bunları yaparken sayfalarınızı ve promosyon galerilerinizi zevkinize göre dizayn edip en kolay şekilde sayfalarınızda yayınlayabilirsiniz.

Sınırsız renk seçeneği, sayfa başına 50 ürün girişi, Track & Trace sistemi ile tıklanma ve görülme bilgisi ayrıca düzenlediğiniz galerilerin aynı anda bütün sayfalarınızda güncellenme özelliği ile Expower.net Çapraz Promosyon uygulaması satışlarınızı arttıran en iyi satıcı aracı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir