Kaspersky internet security total security satın al orthosofttr.com

Kaspersky, Eset, Panda, MCafee ürünlerini en ucuz fiyata online olarak satın alabilir en kısa sürede aktivasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online lisans kodu gönderimi ile günlerce kargo beklemeden sadece dakikalar içinde lisansınızı aktif edip virüslerden korunmaya devam edin. Alımdan sonra sadece dakikalar içinde aktivasyon kodunuz ve gerekli bilgiler mail adresinize gönderilir ve aktivasyon işleminizi kolayca tamamlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
orthosofttr.com olarak 2016 dan beri Kaspersky, Eset, MCafee ve Panda ürünlerini en iyi fiyat garantisi ve % 100 müşteri memnuniyeti ile satıyoruz.
Özellikle Kaspersky internet security , Kaspersky Total Security ve Kaspersky antivirüs ürünlerinde en iyi fiyatı alabilir en kısa sürede aktivasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Toptan alımlarınız için info@orthosofttr.com adresine mail atıp teklif alabilirsiniz.

Ürünlerimiz % 100 Satıcı desteği ile satışa sunulmuştur. Alım sonrasında karşılaşabileceğiniz her tür problemde destek verilecektir.

Türkiye’de ilk Kez Expower.net farkı ile

Türkiye’de ilk Kez   Expower.net farkı ile

 

Dilerseniz tek bir galeri oluşturun,sınırsız sayıda ürün sayfanızda yayınlayın.

Dilerseniz her kategori için için farklı galeriler oluşturun.

 

Dükkan büyüklüğüne ve ürün çokluğuna göre 

 Online satış elemanınız ürünlerinizi pazarlasın

 

Bir Galeri,Onlarca Ürün,Yüzlerce Müşteri…

 

Farkı rakiplerinizden önce hissedin !

 

expower.net

 

https://www.expower.net/

Çapraz Promosyon ile tanışma vakti

Online Satıcılar, GittiGidiyor, SanalPazar.com,sahibinden.com Satıcıları…

Ürün sayfalarınızı yeterince iyi kullanıyormusunuz.
Herhangi bir sayfanızı 500 kişi ziyaret ediyor ve sadece 20-30 ürün satılıyor,ya diğer ziyaretçiler ????

Belli ürünlerinizin dışında diğer ürünlerinizin ziyaretçi sayısı 100 kişiyi geçmiyorsa,istediğiniz ziyaretçi akışını ve satış rakamlarını yakalayamıyorsanız
Çapraz Promosyon ile tanışma vakti .

Expower.net Çapraz Promosyon Sistemi

Çapraz Promosyon (Cross Selling) dünyanın en yaygın satış pazarlama aracı olarak bilinen ve kullanılan sistemidir.

Kısaca önerme sistemi diyebileceğimiz bu sistem de amaç müşterilerinize bir üründen fazlasını gösterip tanıtmak ve satmak hedeflenir.

Düşük maliyetli ve verimli olmasından dolayı gerek dünya ’da gerek se Türkiye ’de en küçük şirketlerden en büyük şirketlere kadar kullanılır.

Aklınıza gelebilecek her şirket bir şekilde Çapraz promosyon uygulamasını satış pazarlama bölümünde kullanıyor, özellikle internet yaygınlaşmasından sonra Çapraz Promosyon sistemi önemini yükselterek korumuştur.

Haber siteleri, teknoloji siteleri, alışveriş siteleri kısacası her sektörden kullanılmaktadır.

Youtube, Google, Facebook gibi devler ve Ebay, Alibaba, Amazon ayrıca ülkemizde Gittigidiyor.com,Sahibinden.com,Sanalpazar.com gibi alışveriş siteleri, bilinen bütün haber siteleri de Çapraz Promosyon sisteminden faydalanmakta ve kullanıcılarına bir ürünün ya da hizmetin yanında diğer hizmetlerini de tanıtmaktadırlar.

Sizde Eğer online satış sitelerinde ürünlerinizi pazarlıyorsanız Çapraz Promosyon sisteminden faydalanarak alıcılarınıza her bir ürün sayfanızda diğer ürünleri gösterip tanıtarak daha fazla müşteri ve satış elde edebilirsiniz.

Hali hazırda alışveriş siteleri satıcılar için maximum 4 ürüne kadar çapraz promosyon imkanı verirken, Expower.net Çapraz Promosyon uygulaması ile aynı sayfa da 50 ye yakın ürün için Çapraz Promosyon uygulayabilirsiniz ayrıca aynı sayfa içinde diğer kategorilerini ze müşterilerinize gösterebilirsiniz.

Bütün bunları yaparken sayfalarınızı ve promosyon galerilerinizi zevkinize göre dizayn edip en kolay şekilde sayfalarınızda yayınlayabilirsiniz.

Sınırsız renk seçeneği, sayfa başına 50 ürün girişi, Track & Trace sistemi ile tıklanma ve görülme bilgisi ayrıca düzenlediğiniz galerilerin aynı anda bütün sayfalarınızda güncellenme özelliği ile Expower.net Çapraz Promosyon uygulaması satışlarınızı arttıran en iyi satıcı aracı olacaktır.